Inquiry
Form loading...

Na kontaktoni

Për pyetje në lidhje me produktet tona ose listën e çmimeve, ju lutemi na lini emailin tuaj dhe ne do të kontaktojmë brenda 24 orëve.

6549acfshm

Kompania

Shanghai Sino Trusted Supply Chain Management Co., Ltd.

Adresë

Kati 1, Ndërtesa 1, Nr. 947 Jingle Road, Baoshan District, Shanghai, Kinë

Telefoni

+86 13962257929

Leave Your Message