Inquiry
Form loading...
 • Телефон
 • Е-пошта
 • Whatsapp
  WhatsAppepd
 • Вечет
  WeChatz75
 • Контактирајте не

  За прашања за нашите производи или ценовник, ве молиме оставете ни ја вашата е-пошта и ќе стапиме во контакт во рок од 24 часа.

  6549acfshm

  Компанијата

  Шангај Сино доверлив менаџмент на снабдувачки синџири Co., Ltd.

  Адреса

  1 кат, зграда 1, бр. 947 Jingle Road, округ Баошан, Шангај, Кина

  Телефон

  +86 13962257929

  Leave Your Message